خدمات آسانسور در تبریز

در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری که از آسانسور استفاده می شود لازم است هر ماه کنترل کامل برای بررسی ایمنی و سلامت آسانسور انجام گیرد چرا که به هر حال استفاده از آسانسور و جابجا کردن وزن مشخصی از افراد و وسایل بر روی کارایی آن تاثیر خواهد گذاشت. خدمات آسانسور در تبریز از دیگر فعالیت هایی است که گروه مهندسی تبریز ساختمان در پروژه های عمرانی بر عهده خواهد داشت.

نکات مهم در خدمات آسانسور در تبریز

تفاوتی نمی کند خدمات آسانسور در تبریز تحت نظر کدام گروه از مهندسین انجام خواهد شد بلکه مهم نکاتی است که باید در نظر گرفته شود:
1- به محض بروز مشکل با تعمیرکار مربوطه تماس بگیرید
کوچکترین نقصی در آسانسور می تواند خطرات جانی به همراه داشته باشد. لذا به محض بروز عیب در آسانسور باید سریعا مشکل را به گروه تبریز ساختمان اطلاع داده و از اهالی ساختمان بخواهید تا اطلاع ثانوی از آسانسور استفاده نکنند.
2- آسانسور باید ایمنی بالایی در زمان آتش سوزی داشته باشد.
زمانی که سانحه آتش سوزی رخ می دهد افرادی که در آسانسور هستند تنها در یک قدمی مرگ قرار خواهند گرفت. لذا مسئله امنیت ر در زمان آتش سوزی حتما باید به دقت بررسی شود.
3- تلفن اضطراری آسانسور فعال باشد.
در کنترل ماهانه آسانسور باید زنگ اعلام خطر چک شده و در صورتی که عیبی در آن وجود داشت، سریعا مشکل رفع شود. زیرا این زنگ تنها راه ارتباط سرنشینان با بیرون است.

خدمات آسانسور در تبریز

چرا تبریز ساختمان را برای خدمات آسانسور در تبریز انتخاب کنیم؟

تبریز ساختمان در ارائه خدمات آسانسور در تبریز بهترین شرایط را برای مشتریان فراهم خواهد کرد

هر گونه سوال و درخواستی در مورد خدمات آسانسور داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در مرکز در میان گذاشته و از مشاوره آن ها استفاده کنید.

internal_server_error <![CDATA[وردپرس &rsaquo; خطا]]> 500